| alma200033 a întrebat:

Hey! Cum arătam cu adevărat, in oglinda sau in poză?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu adevarat arati in felul de a fi ca om, aia rai sant prosti si omul bun va avea cauza de castig in fata lui dumnezeu. Pacat ca la noi in tara sant multi idioti si proaste

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Oricum. Plus ca partea cu poza. poti sa o faci oricum.

| StrongHeart a răspuns:

Depinde cine si cum te priveste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In oglinda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa intri in corpul altui om si sa vezi prin ochii lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu adevărat cred că arătăm doar atunci când ne vede altcineva din exterior. Dacă ne-am decorporaliza pentru câteva minute şi ne-am privi din exterior, atunci ne-am vede cu adevărat cum suntem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In oglinda esti live, poza ramane la fel cu trecerea timpului.

| Anonima163333 a răspuns:

In oglinda

| Bariel a răspuns:

Pai daca ai pe cineva poti face comparatie dupa cum vezi tu si cum arata in oglinda, asa ai sa vezi cat de precisa e oglinda

| StefanDrg a răspuns:

Oglinda

| Kanekicchi a răspuns:

In oglinda.
Unele telefoane camere cu infrumusetare automata, deci, prin eliminare, oglinda.