| Alex99_5691 a întrebat:

Hey cum pot sa-mi fac un logo pentru cs cu numele FD GOOD adica sa pot sa mi-l fac personalizat. Cum vreau eu. Stiti vreun site unde pot sa fac asta?

1 răspuns:
| SamSon a răspuns:

Logo pentru perete, adica atunci cand joci cs sa apesi tasta T si sa apara.atunci descarca Spray Logo C.S 1.6, daca vrei tutorial intra pe pagina mea de YouTube(o am la descriere) si acolo arat cum poti sa folosesti/downloadezi spray logo-ul, sau daca vrei un tatuaj sa ii zic asa intra pe pokatoo.com