| deeeeeeaaa a întrebat:

Hey :d.sunt din suceava si as dori sa ma transfer la un liceu in bucuresti in clasa a 11 `a.as dori sa stiu daca acest lucru este posibil tinand cont ca am am avut nota scazuta la purtare din cauza absentelor. chiar si 7 in clasa a 10 `a an in care am decazut un pic la invatatura. liceul pe care l`am facut a fost cel de informatica :-s. pls ajutati-ma! msss love struck

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Din câte am înţeles dacă ai nota scăzută la purtare nu se prea poate.

| Cobra_4343 a răspuns:

Hmm. eu am trecut a 12-a la liceu.sunt din bucuresti. nu stiu ce sa zic nu cred ca te primeste cineva cu nota scazuta la portare.sau eventual te poate primii dar un liceu foarte slab