| TheMadKing a întrebat:

Hey, este sigur sa cumperi din aplicatia Joom, am citit niste feedback-uri de la persoane care spuneau ca sunt multumite doresc sa mai vad pareri acolo produsele sunt foarte ieftine si doresc sa fiu sigur, multumesc.

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, cauta pe Youtube.
Personal nu am incredere in aceste aplicatii, produsele ieftine nu sunt neaparat de calitate, nu imi ofera o siguranta. Am comandat de pe wish un portofel, a mai ajuns? nu. deci... parere personala sa nu te bagi