| HelpBoy a întrebat:

Hey fratilor care Jucati ninja Saga pe fb? si care mai stiti hackuri sau coduri functionabile... eu am cautat peste tot dar nimic cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| SeBySpeeDy a răspuns:

Hai ca te ajut eu daca tot insisti :)). In primul rand ai nevoie de cateva programe cum ar fi Cheat Engine, Fiddler sau Charles. Astea o sati trebuiasca. Acum foloseste pagina asta http://www.cheat-afrix.com/ si o sa-ti arate o gramada de hackuri si trucuri pentru ninja saga. Eu am facut level 80 in cateva ore. Sper sa inveti si tu sa le folosesti si sa-ti mearga ^_^