| Diiiiiia a întrebat:

Hey happy Mai aaaam o problema. Messul nu stiu ce are, dar nu`mi apare ce scriu eu sau ce scriu altii. deci mi se deschide fereastra cu persoana careia ii scriu sau care imi scrie, insa nu vad nimic. l-am dezinstalat si instalat deja de 3 ori, insa fara rezultat. am pus si messul 7, si 8 si 9 si tot, nimic. Help, please sad funda :-

Răspuns Câştigător
| usy313 a răspuns:

Intri in start, apoi dai pe RUN, si scrii regedit. Ti se deschide o fereastra unde trebuie sa intri in HKEY_CURRENT_USER-Software-Microsoft-Windows-CurrentVersion-Internet Settings, acolo vei vedea un folder numit Zones, dai click dreapta pe el si delete. dupa aia dai X la fereastra regedit si intri pe mess. baFta! cand faci ce ti'am zis mai sus trebuie sa fii iesita de pe messengerwinking