| ladybug_2691 a întrebat:

Hey! nu e spam, nu e reclama! as vrea doar niste pareri. bune, rele, nuc conteaza. sa fie din suflet. ce parere aveti despre accesoriile handmade? ati prefera accesorii lucrate manual, sau "chinezarii"? ce parere aveti despre accesoriile de pe acest blog?

Multumesc celor care raspund. :*:*

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Absolut toate lucrurile lucrate manual, sunt mult mai frumoase, unice si au o alta calitate, chiar caldura. Lucrurile de serie sunt reci, par pe moment stralucitoare, si-n doua zile te saturi de ele.Trimite-ne blogul, te rugam frumos!

| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu sunt sincera nu imi place sa port lucruri facut manual.Imi plac mai mult cele "artificiale"ca sa le zic asa.Acesta este gustul meubig grin

| Riot a răspuns:

Intrebarea ta suna cam asa : Va plac produsele de calitate sau cele inferioare?
Incerci sa faci un mic sondaj sau vrei sa promovezi acel blog pe care nu l-ai scris?
Nimeni nu iti va raspunde sincer, cine ar recunoaste ca prefera chinezarii, pentru ca benneficeaza de un buget limitat si mai apare si a doua categorie de oameni, cersetorii de fondite, care iti raspund pe placul tau doar sa le dai lor fondita laughing

| Jull a răspuns:

Sunt chiar dragute!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe care blog?

| ladybug_2691 explică:

Imi pare rau ca nu am scris blogul:( am uitat! :)) pai.este www.accesoriiladybug.blogspot.com