| Ciprikao a întrebat:

HEY TPU!
(aici fac o referire doar la cei de clasa a VIII-a)

Ati dat simularile de "Evaluare Nationala"? Cum au fost? Eu n-am stiut aproape nimic la matematica... sper sa vina nota buna totusi (printr-un miracol).

Oricum ar fi...VA UREZ SUCCES IN AFLAREA NOTELOR!

Răspuns Câştigător
| enax a răspuns:

Noi am dat, insa nu pot spune ca au fost grele, dar nici usoare. potrivite big grin, in mod normal sunt doar niste simulari nu ar fi trebuit sa ni le treaca in catalog. mult noroc

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu,n-am dat. Noi dam, Jud AG, pe 19, 23 martie.
Cam din v-au dat?
*-*

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cam din ce v-au dat?*big grin
*-*

| Purgatoriu a răspuns:

Incă nu. Le dau undeva pe 18.2 ceva de genul.
La simularea de la mate de anul trecut am stat şi m-am uitat la foaielaughing. Adică am rezolvat ce mai ştiam din primul subiect si am desenat figura. Apoi am început să desenez pe bancă şi aşteptam sa treacă o oră ca să pot pleca. Faza tare a fost că atunci când profesorul ce ne supraveghea a spus ca a trecut o ora jumatate dintre cei prezenţi s-au ridicat şi au plecatlaughing. Şi m-am simţit mai bine.

| duuh a răspuns:

Subiectele la romana au fost de gaga. Si la mate, mai putin geometria.