| Laryyy97 a întrebat:

Hey TPU!
cine ma poate ajuta si pe mine cu niste informatii va roooog? as vrea sa imi fac un canal pe Youtube cu tutoriale pentru unghii si nu stiu ce program trebuie sa folosesc ca sa realizez video-urile...imi piteti da niste detalii pentru a le putea realiza? Funda la cel mai b un raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| aLiaLi a răspuns:

Te-as sfatui sa realizezi Sony Vegas, este un program exceptional pentru crearea de videohappy daca nu te descurci cu el poti incerca de asemenea si Movie maker.