| anonim_4396 a întrebat:

de ce nu putem pune intrebari legate de teme?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Deoarece copiii ar trebui sa invete, nu sa primeasca totul gata facut. Altfel cum ar evolua, nu?
La examene cum se vor descurca singuri, daca in timpul anului isi vor rezolva temele pe TPU? Dar in viata?
Temele sunt interzise pe TPU, si nu este doar un moft al administratorilor, este un lucru logic, firesc, benefic si de bun simt.
Numai bine!

2 răspunsuri:
| Myssteriusthanlife a răspuns:

BUNA PENTRU CA TPU NU este un site care sa treaca cu raspunsuri care sa iti faca tie temele TPU este un site de curiozitati daca ai intrebari la teme trebuie sa ti le faci singura

| Nume a răspuns:

Pentru ca asa scopul de a invata s-ar pierde si mai departe in viata nu mai putem intreba TPU etc. si o sa pierdem multe