| SweetFruits a întrebat:

Mai credeti ca Romania ma vai participa la Eurovision?
Am citit pe Wikipedia ca aRomania a platit taxa de participare dar pana acum nimic! Ceparere aveti?(argumentati!)
Funda Promit!

2 răspunsuri:
| JoeTPU a răspuns:

Romania mereu va participa la Eurovisionhee hee.

| Matt24 a răspuns:

Oficialii spun ca incearca sa atraga fonduri pentru ca e destul de scump dar inca nu au primit nimic concret. Oricum, Romania si-a anuntat prezenta si mai are timp sa-si aleaga participantii pana la sfarsitul lui martie parcaAr fi pacat sa nu participe fiindca artisti doritori vor fi.Stiai ca i-au propus Innei sa reprezinte Romania? A refuzat fiindca e ocupata cu turneul club rocker