| dani97 a întrebat:

maine vreau sa ma duc sa imi iau actele ca sa incep scoala de soferi. Imi puteti spune si mie ce acte iau, de unde si cat costa? Funda..nu m stiu ce trebuie sa iau de la fisc si de la cec si cat face...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fisc? Cec? Ai nevoie doar de o fisa medicala si un aviz psihologic pentru inceput. Care costa ~110 lei (nu imi mai amintesc exact) Pe urma cand o sa dai examenul o sa ai nevoie de un cazier si de platit o taxa la primarie de 6 lei.