anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU... Poveste lunga si trista. Recent prietenii mei isi cauta tot felul de modalitati prin a-si bate joc de mine si rad, fac misto de mine, am vorbit foarte mult pe Youtube de chestia asta, dar cand am spus recent ca fara Youtube eram 0 fara prieteni, fara fanii care ma sustin. Au vazut ca am facut 1k abonati.

De atunci au inceput sa caute moduri prin a-mi lua din popularitate jignindu-ma si facand lucruri ca sa ma simt din ce in ce mai prost.

Apoi, vazand ca eu am 4k fani pe tiktok, au facut o pagina FAKE a unui vlogger celebru din Romania care n-are tiktok in care pretind ca e adevarata si au reusit sa faca 100k like-uri si 10k fani, desi au foarte mult hate si altii s-au prins dar tot vor sa afle cine sunt acei copii.
Desi sunt analfabeti si fac orice ca sa ma critice, acum si-au mai facut si canal de Youtube la acea pagina si au facut 10 abonati in cateva ore. M-au jignit ca vor sa imi ia locul, sa rada, sa fie ei cei mai tari, jmecheri, sa fie primii in tot si in toate. Se dau intr-una mari cu asta si m-au hartuit, efectiv nu mai rezist.

Vreau sa le dau cumva report, m-am saturat si sunt sigura ca urmatorul lor pas e sa spuna ca sunt nevinovati si au facut pagina ca sa "sustina" acel vlogger...

Cum as putea da report si pe tiktok, dar si pe YouTube pentru Copyright si minciuna adresata acelui original, personificare? Ce sa scriu?

Pls, dau funda, e urgent si nu mai rezist... crying(

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte trista.