| AndraEatsyourBrain a întrebat:

stie cineva cum pot ajunge de la obor la parcul izvor? dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am luat troleul 66 pana la parcul cismigiu si de acolo am mers pe jos 5 min, am luat-o la stanga si straduta aia duce pana la parcul izvor.E simplu, mie nu imi place sa merg cu metroul...

1 răspuns:
| anss23 a răspuns:

Cu metroul? http://bucuresti.tourneo.ro/......trorex.jpg
Deci mergi de la Obor pana la Piata Victoriei, acolo schimbi si o iei spre Piata Unirii si daca vrei poti cobora la Piata Unirii si de acolo sa o iei pe jos, nu mai e mult de acolo pana la parcul Izvor.Sau mai poti schimba o data si mai mergi o statie cu metroul, pana la statia Izvor.