| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca intrebarea asta este pusa cam fara un rost, si doar din curiozitate as vreau si eu sa stiu voi ce parere aveti de tara asta? Cand spun tara asta, ma refer la tot, adica : locuri, oameni, politica, gandire, etc. Sunt mai multe aspecte, dar in principal cele patru enumerate mai sus. Mai puteti adauga voi, dar as dori parerea voastra in principal. Multumesc pentru raspunsuri!

35 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru MissADEEL):

Exagereaza in prostie!

| KodrutZ a răspuns (pentru Drimmero):

Cine breh, Cernea? Nu, el acopera o plaja larga de subiecte, doar ca presa e de vina. Pai daca eu zic o data ca merita homosexualii drepturi, o data ca rahatul ala de catedrala a bintuirii si finantarea bor de la buget nu sunt ok, si de mii de ori ca parlamentarii sunt niste hoti nenorociti care isi bat jos pe fata de cei care ii platesc, ce crezi ca va scrie presa despre mine zi de zi? Ca sustin pidosnicii si ca am ceva cu biserica, nu ca incerc sa trezesc opinia publica la cum si-o bat astia de fruntea lor.

| Drimmero a răspuns (pentru KodrutZ):

Orice om isi are parerea, dar eu nu l-as apara pe l,i,n, g, a, u, l ala

| KodrutZ a răspuns (pentru Drimmero):

Nu e vb de aparat, e vb de ce face. Mai zi macar vreo doi care iau pozitie apropos de prezenta cu mult peste liste sau bataia de joc de pe la sedinte.

| Clorox a răspuns:

Locul asta medieval este tara? laughing
Daca da, este o tara de tot rasul, din toate punctele de vedere! Nu vad nimic pro la Romania, poate doar peisajele...