| X3N0N a întrebat:

Nu stiu daca intrebarea asta a mai fost pusa sau daca nu a mai fost, dar in orice caz eu o voi pune. Avand in vedere ca suntem in 2011 as dori sa aflu parerea voastra in ceea ce priveste alegerea partenerului / partenerei de viata ( daca pot sa-i spun asa ). Deci in alte cuvinte: Ce doriti de la persoana respectiva?
As dori sa va refereti atat la aspecte in ceea ce priveste dragostea, dar si la aspectele financiare ( adica de ex : nu m-as combina niciodata cu acea persoana pentru ca nu are bmw, ca nu are vila, etc etc... ).
Funda pentru cel mai bun raspuns ( care am atinge cel mai mult emotional laughing ).

4 răspunsuri:
| venusdoom a răspuns:

Conteaza mai mult incederea reciproca si faptul ca 2 persoane se iubesc... faptul ca are sau nu masina sau ca are nu stiu ce defect... mie mi se par niste fite

| DenisaAbdn a răspuns:

Alegerea partenerei/partenerului la "Casa si Gradina"? Ca pe un element decorativ?laughing
Daca nu are BMW, vila, etc, dar raspunsul sa te atinga emotional.laughinglaughinglaughing
Hai ca mi-a placut asta. Pa!

| PRoMeTHeUM a răspuns:

Eu as alege o fata sa zic.alba. Sa aiba cam 1.70-1.80 inaltime. forme bine determinate si buna love struck la sufletlaughing. Sufletul e cel ce conteza. poate fi si o femeie de serviciu nu conteaza banii pentru minebig grin

| MăzGăă a răspuns:

Ei bine thinking niciodata nu poti sa gasesti fata perfecta cu psihicul si fizicul, daca iti apare in cale o fata care stie cum sa-ti vorbeasca, care este dulce si ascultatoare, nu mai sta pe ganduri "da-i bice!" Acum sa-ti raspund la intrebarea pe care o pusesei de fapt big grin daca esti o persoana materialista, inseamna ca trebuie sa cauti mult si bine dragostea, dar daca nu... poate fi destul de usor tongue ar trebui sa te plimbi din ce in ce mai mult pe strada, poate ai norocul sa dai de-o jumatate happy