| idontgiveafuck2344 a întrebat:

sunt clasa a 8 a, si vreau sa intru la liceu pe stiinte sociale.Cam ce media trebuie sa ai la examen si media din 5-8 pentru a intra?(media mea 5-8 este de 8, 70-8,80 cam asa,sa vad ce media am semestrul asta...)Alta intrebare:La liceul l care vreau,se specifica ceva si de bilingv. Daca eu nu dau bilingv-ul anul asta nu pot intra pe profilul pe care il vreau la acel liceu?(va rog sa imi spuneti si cam ce este acest bilingv,mai ales la engleza,stiu doar ca este proba orala si scrisa, si trebuia sa ai peste media 8 ca sa il treci, daca ma puteti lamurii as fi recunoscatoare) happy Funda!

1 răspuns:
| MariaPetr a răspuns:

Si eu tot la stiinte sociale vreau sa ma duc, media de intrare este de 7, 99, eu nu am auzit nimic despre asta si iubitul meu tot acolo este dar nu i sa cerut nimic de genul '' bilingv ''