| anonim_4396 a întrebat:

Voi cat de ciudati sunteti?

Eu sunt foarte ciudat, nu ati vrea sa ma cunoasteti

71 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Destul de ciudat, dar nu atat de ciudat ca tine.

| Mayhem666 a răspuns (pentru GdX):

Nimeni nu poate fi mai ciudat ca mine, nu o sa imi ia nimeni acest titlu laughing

| syd2 a răspuns (pentru Mayhem666):

Gretos

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd2):

Ce e gretos? Videoclipul? Mie imi place mult.

| Dudu008 a răspuns:

Eu sunt chiar foare ciudata

| Mayhem666 a răspuns (pentru Dudu008):

Da-mi exemple de ciudatenii pe care le faci/spui, daca tot ai spus ca esti foarte ciudata.

| RAY a răspuns:

Sincer nu cred ca esti ciudat si doar foarte plictisitor si sensibil

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Si tu crezi ca sunt plictisitor? crying

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu doar tu majoritatea care avem o viata virtuala, suntem rebuturi sociale asta e adevarul

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt un rebut social crying
Daca esti ciudat nu inseamna ca esti un rebut social, e o mare diferenta. Mie imi place sa fiu ciudat.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Cei care isi petrec viata online cam sunt

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Dar nu toti. Nu generaliza.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu toti de fapt suntem foarte populari in universul nostru imaginar

| Drimmero a răspuns:

Nu sunt ciudat, dimpotriva. La cum e lumea,, nu mai ma misca nici taifunul din tine!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu esti ciudat, nici macar un piculet asa?

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Mi s-a zis ca sunt ciudat cand am afirmat dragostea pentru Arsenal,, mai pe scurt... dragostea pentru o echipa de fotbal. Cei care afirma asta sunt paraleli cu viata, nu mi-am batut capul!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Stiu si eu ca Arsenal e o echipa de fotbal. Sunt eu paralel cu fotbalul, dar nici chiar asa. Macar asta sa stiu si eu.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Sa stii de la mine, e o echipa pe care ori o iubesti,, ori o urasti, alte alternative nu exista!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Mai exista o altermativa. Sa le spun pe toate trei : ori o iubesti, ori o urasti, ori nu o cunosti. La mine se aplica a treia varianta. Am spus ca stiu ca e o echipa, dar nu am spus niciodata ca o si cunosc, doar am auzit de ea.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Cum am cunoscut-o am inceput sa iubesc echipa. Mi-a facut zile amare, dar si zile cu soare. O iubesc asa cum e, da-o-n natia ma-si!

| OldSoul a răspuns:

Sunt si eu destul de ciudat, sunt constient de asta.
E bine ca nu o arat la oricine, si ca prietenii imi respecta ciudatenia, chiar daca uneori raman uimiti.

| RainmakerX a răspuns:

Hai sa ghicesc... esti cu 4 ani mai mare ca mine si inca te uiti la anime-uri, asculti rock si stai pe TPU.

Ce este ciudat in asta? Mai bine sa fii ciudat decat sa vorbesti toata ziua despre costel biju si pen pinapple Apple pen.

| Mayhem666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Habar nu am cine e Costel Biju, si pen pinapple Apple pen, dar cred ca nici nu vreau sa aflu.

| RainmakerX a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu ai idee cat m-a bucurat raspunsul asta... Omenirea inca are o sansa de supravietuire happy

| Clorox a răspuns:

Sunt foarte ciudat, nici nu iti dai seama cat de ciudat sunt, mai mult malefic, chiar daca m-ai cunoaste, te-ai speria de mine, serios acum laughing
Apropo, imi place cum sunt si mi-ar place sa te cunosc, chiar daca nu vreau prieteni, cred ca te-as ucide, dar... Suntem prieteni, nu? laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Nu doar ca te cheama Gasai Yuno, dar pari ca ai fi ea dupa cele spuse de tine. :))
Oare e o coincidenta ca ascultam asta acum? Chiar cand vorbeam cu tine.

https://www.youtube.com/watch?v=NI_fgwbmJg0

Apropo, si mie mi-a placut foooarte mult Mirai Nikki. Este unul din animeurile mele preferate.

| MaliciousDeath a răspuns:

Mereu mi s-a parut ca exista o mare diferenta intre a te autointitula drept "ciudat" si a te eticheta altii astfel.

| Mayhem666 a răspuns (pentru MaliciousDeath):

La mine s-au intamplat ambele cazuri, mi-au spus si altii ca sunt ciudat, dar si eu m-am autoetichetat ciudat.

| reihiuke a răspuns:

Eu as vrea. avem ceva in comun laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu esti ciudat, esti plicticos.
Nici n-as vrea sa te cunosc.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde stii ca sunt plicticos?

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Ciudatii sunt diferiti, fie prin bine sau rau.
Tu insa ai pus o intrebare(pe care au mai pus-o si altii si la care au spus si altii ca-s "ciudati" ) ca sa spui esti ciudat( "Eu sunt foarte ciudat, nu ati vrea sa ma cunoasteti laughing"), ceea ce mie mi se pare plictisitor, neinteresant.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiam ca au mai pus si altii o astfel de intrebare. Bine ca ti se pare tie ca sunt plictisitor si neinteresant. Nu-mi pasa de parerea ta despre mine, eu totusi am pus alta intrebare, care era despre voi, nu despre mine.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Si mai esti si sensibil. laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce daca sunt sensibil? Care e problema? Nu vad ce ti se pare asa amuzant.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Ca te agiti atat, asta e amuzant.
Bine, nu esti sensibil, ci imatur. Multumit?

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca sunt imatur, si sunt si sensibil, nu trebuie sa imi spui tu asta, asta o stiam deja. Dar tot nu mi-ai raspuns la intrebare.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Nu sunt ciudata, sunt cmfldpp cu un gif cu Raven, dar care se vede poza.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta pot sa vad si eu!

| Mayhem666 a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Tinerii Titani!

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns (pentru Mayhem666):

Au crescut si ei intre timp laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Nu ma asteptam la asta

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

La ce nu te asteptai?

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Sa-ti dai seama ca e gif

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt perfect normala, nu inteleg de ce restul imi spune ca-s nebuna cand incetez sa-mi cenzurez imaginatia. M-am rugat o ora de o prietena sa-mi deseneze o cioara care-i face un oral unui miel, pur si simplu nu a vrut.sad

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti cea mai normala persoana pe care am intalnit-o, esti mai normala decat mine laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Stiam eu ca-s normala totusi multumesc ca mi-ai confirmat asta. :x
http://data.whicdn.com/images/128646832/original.gif

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Bwhahahahahaha

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si tu esti foarte plicticoasa.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aww serios? Deja jubilez daca am reusit sa-ti transmit o astfel de emotie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doamnee,ca mi s-au scorojit pereti de plictiseala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

*Doooub,vino sa ne zici gluma cu mustaaruul*

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Am venit, am venit
scuze de întârziere >_<

deeeeeeeeeeeci
"-ştii ce îmi făceau fraţii mei când eram mic?
-ce?
-mă dădeau prin muştar"

hahahahahahaha

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Lasa-ma singura

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

sad

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Cand ai zis acolo de "hahaha", mi-am adus aminte de satana aia de pe hangouts. laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Era genialalaughing)

| Juviia a răspuns:

Pe la mijloc.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Juviia):

Exista si asa ceva, pai ori esti, ori nu esti?

| Juviia a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu sunt.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Juviia):

Bine de stiut. Am vazut pe profilul tau, ca esti din trecut, eu sunt din viitor.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Iar copilul vostru sa fie prezentul?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Poate.

| DasKönigreichPreußen a răspuns:

"Eu sunt foarte ciudat, nu ati vrea sa ma cunoasteti "

"foarte ciudat, nu ati vrea sa ma cunoasteti"

"nu ati vrea sa ma cunoasteti"

Asta mi se pare ceva incercare de a atrage atentia ca sa fiu sincer.

Răspuns utilizator avertizat