| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce asteptari/planuri aveti pentru 2017?

46 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns (pentru Divy):

Sunt sigur că acum regretă.

| Divy a răspuns (pentru LoveSleep):

Eu sper că nu, eu vreau să fie fericită.
Ciocănim și pahare cu șampanie?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Copii? Sunt doar cu 3 ani mai mic decat tine!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ceva. secret ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am de gand sa-i dau toate planurile pe care si le.a facut el, anul 2017, cu mine peste cap.Cam asta ar fi planul meu pentru el.

| AlaskaYoung17 a răspuns:

Ca si multi altii, eu vreau sa incep sa mananc mai sanatos si sa citesc mai mult. Sa speram ca anul acesta reusesc laughing

| UzOm a răspuns:

Să vină apocalipsa din nou.

| Mayhem666 a răspuns (pentru UzOm):

Apropo, pe ce data pica sfarsitul lumii la anul? laughing

| UzOm a răspuns (pentru Mayhem666):

Greu de spus. O să aflăm de revelion.

| RAY a răspuns:

Man omul care viseaza la viitor nu face nimic in prezent, suntem in 2016 nu ma intereseaza de 2017 fiecare zi este una importanta, eu nu am planuri pentru 2017 daca maine mor degeaba le-am facut

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Daca nu visam la un viitor mai bun pentru noi insine, care mai e rostul sa traim? Nu ma refeream neaparat la planuri mari, ci spuneam doar asa, cam ce idei ati avea pentru 2017, cam ce ati vrea sa faceti in acel an?

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Te insori si nu vrei sa ne inviti la nunta ta a?

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

As vrea acest laptop http://altex.ro/......-dos-71078

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Ma bufneste rasul ca din titlul ala lung, doar primele doua cuvinte am fost in stare sa le inteleg, in rest sunt pe langa. laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Eu te am chemat sa bem ceva si nu ai venit...

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu stiam ca te insori