| daianamaria55 a întrebat:

ce planuri aveti azi?

Răspuns Câştigător
| Simmi a răspuns:

Pe mess si pe facebook.

10 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ziua trece si fara planuri...

Apache
| Apache a răspuns:

Destul de clar?
http://1.bp.blogspot.com/......-Floor.jpg

| mgtow a răspuns:

O sa initializez un laptop care l-a primit cadou taicameu pentru ca patronul lui s-a enervat pe ficasa si i la dat tatalui meu (e bun un Toshiba) si m-a rugat sa-i bag niste programe in el apoi o sa merg intr-o expozitie de masini care fac gogosele.

| Woodenpints91 a răspuns:

Eu nu-mi planific ziua. Oricum peste 10 minute ies să beau bere.

| sabin89 a răspuns:

Pentru maine mi-am planificat sa scriu ceva la categoria asta, dar chiar sa aiba legatura cu stiinta sau cu filosofia.

| elasexygagica a răspuns:

Sex nebunlove struck

| SaveTheNature a răspuns:

Pai tocmai am fost sa-i cumpar un telefon lu sora mea, si sa mancam la Mc D si acusi cred ca o sa trag un mare somn. Momentan pe facebook si TPU:d

| Nolkyz a răspuns:

Imi beau cafeaua, mai citesc/scriu cate ceva, fug la scoala, ma opresc mai intai undeva si fumez o tigara, intru in clasa, ma cert cu profu de religie, termin orele, ma opresc undeva si fumez o tigara, plec acasa.

| BoAfan a răspuns:

M-am jucat toata ziua laughing

| janvaljan a răspuns:

Bat cuie si dau...