| Darkela a întrebat:

Ce planuri aveti pe astazi?

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Vreau sa citesc pentru ca in timpul saptamanii nu am timp, as mai vrea sa ies la o plimbare ca e pacat de vreme si sa-mi mai scriu din teme.

10 răspunsuri:
| nBlade a răspuns:

Leneveala si ceva plimbare prin parc..Acum cat mai este frumos

| OnuOnulică a răspuns:

Orice in afara de scoala.

| zurick a răspuns:

Acum stau sa butonez PC-ul si dupa plec la cineva

| Axys a răspuns:

Nic un plan

| Carmen100 a răspuns:

La meditatii, fac curat si mai tarziu poate ies pe strada.

| Captoresque a răspuns:

Să tai frunze la câini.

| GmVenNo a răspuns:

Pai eu azi la 2 am antrenamente la dansuri moderne, scap la 4 si mai stau un pic cu gasca, vin acasa scap de teme in maxim 30min-1ora, intru pe TPU si incerc sa ajung in top1 ca deocamdata sunt pe locu 4, castig un tricou si urmatoarea zi ma dau mare la prieteni!
Funda?

| marya868686 a răspuns:

Sa te violam pe tine!

| Darkela explică (pentru marya868686):

Mersi ca mi-ai demonstrat ca ai o deficineta mare de creier.

| Eminem4Survival a răspuns:

Sa raspund la intrebari pe TPU. big grin