| KostyCool a întrebat:

Vreau sa plec in Germania sa imi cumpar o masina. As pleca cu autocarul si as veni cu feribotul. Stiti cam cat ar costa sa pun masina pe feribot si sa o aduc pana in tara.? Multumesc anticipat! Funda

Răspuns Câştigător
| RomulusMilea a răspuns:

Cred că transportul cu feribotul din nordul Germaniei în România ar putea fi foarte scump.

Cum vei transporta maşina de la locul achiziţiei în Germania la feribot?

Dacă nu ai carnet de conducere, cel mai simplu ar fi să iei cu tine pe cineva care să conducă maşina din Germania în România, cred că ar fi şi cel mai ieftin pentru tine.

Este OK ideea mea?

Vrei să fiu eu şoferul? (:-)))

Unde trebuie adusă maşina în România, în ce oraş/judeţ?

Mulţumesc.

1 răspuns:
| thegame9 a răspuns:

Salut,si eu vreau sa cumpar una din Germania.Imi poti spune cat te-a costat?