| Dedeutza2o1o a întrebat:

Vreau si eu sa va intreb cum pot sa fac sa nu imi mai apara la status ceva ce am pus acum ceva timp si dupa l-am sters... ca imi apare la status shared si dupa statusul pe care l-am avut... Ofer fundita si voturi la toti cei care incearca sa ma ajute! Ms!

Răspuns Câştigător
| Liuuu a răspuns:

Shared nu este status asa apare ca sa adaugi tu un status! nimic nu ai la status stai linistita!

1 răspuns:
| camitza_9687 a răspuns:

Si unei prietene ii s-a intamplat la fel dar nu stiu ce arethinking