| MaduMadutsa a întrebat:

Heyy, salutari la toti!
Nu stiu ce jocuri sa imi mai descarc pe tableta. Am ceva ceva dar sunt cam plicisitoare (angry birds, temple run2, pou, deer hunter 2014, candy rush saga, pottery, my talking tom, fruit ninja si fifa 2014). Vreau idei! Dau funda!
P.s. Tableta este Evolio Quadra:*

2 răspunsuri:
| AlexSeNNNzor a răspuns:

Uite un joc foarte frumos. Minion Rush...winking

| DanielVălean a răspuns:

Subway Surfers e cel mai tare joc! Pe langa acesta daca indragesti fotbalul iti poti descarca Score si Dream League. Sunt foarte tari, le am si eu. Cu masini sunt foarte smechere Traffic Racer, Dr. Driving si Racing Air. Alte jocuri: Vector, Hill Climb Racing, Cabela's BGH si cam atat.