| Crysstynaa_1272 a întrebat:

Heyy sunt tot eu cryysss! cine s-a uitat la romanii au talent semifinala a 2 din 2 aprilie va placut de tutu adrian? mie daaaa:X:*

3 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Cum este posibil sa nu-ti placa un baiat cu o voce foarte frumoasa,o poveste extrem de impresionanta,pune suflet in versuri,aseara a dovedit ca si dansul este unul dintre talentele lui,este un baiat special care lupta cu viata, cu soarta care i-a fost data, sunt sigura ca parinti lui de acolo de sus sunt mandri de el si sper din tot sufletul sa castigelove struck

Bye-byewave

| Jessica a răspuns:

Daaaaa si mielove strucklove struck Eram sigura ca el va lua primul loc. Dar mi-a parut foarte rau de baietelul ala care il imita pe MJ pentru ca a fost mult mai tare decat clubul ala de karate. Astept sa vad urmatoarele semifinale saptamana viitoarehappy

| SuntMaiNouPeTpu a răspuns:

Am 16 ani si am cam o viata ca el... doar ca el mi-a dat credinta in mine... am inceput sa scriu versuri sa caut negative
sper ca in etapa2 din romanii au talent sa ajung si eu acolo... daca va fi
Esti cel mai Bun Adrian [Idolu Meu]