| DenyBuby a întrebat:

Heyy TPU.ce programe noi de modificat online stiti ceva gen ca si pizap sa ma pot pun intro poza de exemplu pun o imagine si ma bag si pe mine in ea sa nu fie:pizap, photofunia, pixiz. picnick ....sa fi e mai noi.dau funda+vot

p.s. daca scrieti programul sa-mi ziceti si cum se foloseste

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este pori folosi un PhotoShop Demo de pe internet si te poti uita la niste tutoriale. As caut niste linkuri pentru. tine dar sunt grabit GOOD LUCK