| onlymeme a întrebat:

Hi, am o problema la desktop si nu stiu cum sa o reparstraight face
denumirea folderelor de pe desktop este incadrata in culoare(nu stiu dc)
si imaginea pusa pe ecran nu e gif, ca sa se activeze acea culoare automat, e doar o imagine normalastraight face
aa si cand deschid pcul mai intai imi apare acea culoare pe tot ecranul, fara foldere, fara imaginea pusa, si abia peste scurt timp se incark si acea imagine...
nu e mare lucru dar pe mine ma deranjeazastraight face
dau funda daca reusesc sa scot culoarea aia

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

La mine cand se intampla asta. e de la rezolutie. da click dreapta pe un spatiu gol.proprietes.e ultima. dupa aia te duci la settings.si vezi ca undeva in dreapta.iti apare o chestie care scrie cam asa medium si highest.probabil e pe medium la tine... daca e asa schimba pe highest si apply.si ar trebui sa se schimbe.happydaca ai nevoie de ajutor suplimentar.lasa-mi id-ul si te voi contacta euwinking