| WiKiPoKidgs a întrebat:

Hi! De curand am luat metin2 gx ( un prieten mi-a "donat" contul)dar nu stiu programul serverului( joc pe server 2 erox). Cine imi poate spune programul (adica ora la care se deschide serverul si ora la care se inchide)?

P. S: Daca aveti cont pe server 2 pe care nu-l mai utilizati va rog face-ti o donatiehappy( id-ul si parola le trimite-ti prin mesaj privat )

Va multumesc

1 răspuns:
| Adorable a răspuns:

De ce nu incerci si alte servere?
www.metin2guabina.ro
www.metin2.empiremmorpg.com
http://metin2united.com/
Sunt servere private. Iti faci cont foarte usor si cresti la fel de usor beneficiind de tot ceea ce ai nevoie.