| Alii26 a întrebat:

Hi! deci, am pe hi5 doar un singur album, iar eu vreau sa pun o poza care este deja incarcata sa o pun prima, adica care sa fie coperta albumuluitongue.Am pus acea poza ca -virgula- coperata dar mi-a aparut poza ca -virgula- coperta doar acolo unde iti apar albumele, adica acolo cand intri pe hi5 si dai mai in jos sa vezi albumele doar acolo mi-a aparut poza care am vrut sa fie prima, dar nu mi-a aparut acolo sus prima (deci cand vrea cineva sa vada hi5'u meu apare poza care o aveam inainte nu cea care am pus'o eu ca -virgula- coperta si nu inteleg de ce.

Cand am pus acea poza ca coperta am intrat la fotograii si am dat la 'gestionare fotografii'...acolo mi-a aparut albumul in stanga si fotografiile in dreapta, poza care am vrut sa fie coperta albumului am tras'o pe album, dar acea poza imi apare doar acolo cand vrei sa vezi albumele. dar atunci cand cineva imi vede hi'5'u imi apare cealalta poza.Imi puteti spune cum trebuie sa procedez ca sa imi apara poza care o vreau ca -virgula- coperta, sau unde trebuie sa intru.Ma scuza'ti ca am scris asa de mult si sper ca ati inteles ce am vrut sa spun sad...

multumesc

Răspuns Câştigător
| ancutsa410 a răspuns:

Ca sa fie poza care o doresti tu ca poza de profil intrii acolo unde apare poza si jos comentariile.si undeva deasupra pozei scrie "setare ca fotografie de profil" dai pe aia si gata. dai si fundita?batting eyelashesbig grin:*

1 răspuns:
| sadness_8987 a răspuns:

Din cate inteleg vr ca poza sa fie poza de profil
Du-te pe poza care-o vr ( acolo pe hi5 unde se dau si comm. la poze) si vezi ca deasupra la poza scrie "set as profile photo" ( este langa Tag friends) si apasa pe ala