| aviage a întrebat:

Hi, m-ar interesa sa stiu cum se face un tragus piercing (tragus e cartilajul acela de deasupra lobului, acela micut) nu vreau sa ma duc la un salon fiindca am avut o experienta proasta o data si nu vreau sa se repete, asa ca de atunci imi fac piercingurile acasa (ureche si limba) nu am avut probleme cu cele home made... cu ce anume, mai exact se da in tragus, tot cu branula? am inteles ca nu doare foarte tare, sunt buna la durere. Vreau sa stiu daca tot cu branula se da si in tragus. tks anticipat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aviage si eu vreau un pierce in tragus si. m`am tot interesat pe net despre ele si. toata lumea zice sa nu incerci sa il faci acasa. Si. tu ce ai patit de la salon?:-s