| MyWorld a întrebat:

Hi TPU! Cine este fan Justin Bieber? Pentru cei interesati sa cunoasteti alti Beliebers, dati Mesaj cu ID'ul vostru sau scrieti'l ca raspuns la aceasta intrebare. Multumesc anticipat tuturor. Numai bine!
P. S.: As scrie eu ID'ul meu, dar nu vreau ca toti haterii sa'mi dea add.big grin

4 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

rolling on the floor Cat de penibil.

| HardcoreCountry a răspuns:

:O:O:O Eşti primul fan JB care ştie să scrie!
JB sucks.
Hai cu stupizii că abia aştept!

| HardcoreCountry a răspuns:

Mda, tocmai mi-ai schimbat părerea "oameni care nu ştie să scrie" laughing bună încercarea, dar nu impresionezi.
În continuare spun cu mâna pe inima că JB sucks!

| MyWorld explică:

@Anca, De ce te bagi? Daca stii foarte bine ca nu intereseaza pe nimeni ca tu il urasti pe JB. Si btw de ce ai spus, cati oamnei ai vazut tu care sa nu stie sa scrie? Sincer eu cred ca 0. Doar daca vrei s'o pui pe strabunik'ta de 90 ani, altfel nu prea o sa ai ce scrie pe lista aia...