| FloriiHoran a întrebat:

Hii! Poate sa`mi spuna cineva cum sa downloadenz Hotmail(sau instalez) ca mi-am facut cont pe site. dar nu stiu cum sa-l fac sa apara pe desktop ca si Yahoo Mesenger... Daca stiti la ce m`am referit...Ma puteti ajuta? Fundaa >mare!big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca de aici http://www.brothersoft.com/......ttp?/d.php

2 răspunsuri:
| daniel10vasilca a răspuns:

Hotmailul nu este program. Este mail. Intelegi? Cum esti yahoomail asa este hotmail. Poti sa iti creezi unul si poti trimite mail. tongue

| FloriiHoran explică:

Site`ul asta nu merge...sad Imi poate da cineva un site de pe care sa-l descarc?happy