| Alëxąndŕą a întrebat:

Http://www.ejocurigratis.ro/games/373/kiss-champ.html cum se joaca joku asta fundita pls zicetim

Răspuns Câştigător
| aLina_8828 a răspuns:

Trebuie sa apesi click stanga si sa tragi mouse-ul de la stanga la dreapta, de mai multe ori, pentru a saruta. Cu cat mai lung sau mai scurt efectuezi miscarea, cu atat mai bine vei saruta, asta in functie de ce spune arbitrul de joc. Soft Kiss inseamna ca trebuie sa misti mouse-ul de la stanga la dreapta, pe distanta mai mica, Medium Kiss inseamna ca trebuie sa misti mouse-ul potrivit iar Hard Kiss inseamna ca trebuie sa misti mouse-ul pe distanta mai lunga. Poti apasa si pe Tutorial pentru a vedea cum trebuie sa misti mouse-ul.
asa:X
happy