| SweetCandy a întrebat:

Http://www.libertatea.ro/......56698.html

uitati-va si voi! ce credeti?;))

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Nu ma intereseaza ce a fost, foca, lenes, monstrul din loch ness, dar faptul ca pustii aia au batut-o pana au omorat-o ma ingrijoreaza. Nu a fost vorba de legitima aparare, daca fiinta aia "se tara" spre ei. Trist.

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sincer nu prea cred laughing
O mare prostie happy

| Dan a răspuns:

Prostie de- ale ziarelor de scandal.

| Mo a răspuns:

Nu prea cred. tind sa cred ca este mai degraba un lenes bolnav decat cine stie ce extraterestru...

| ProAlecks a răspuns:

Nu exista aceasta creatura... Nu crede tot ce se pune pe net sau in ziare. Probabil este o foca fara piele laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
"Ciudățeniile" naturii!
Pa, pa.