| Gise a întrebat:

Http://www.trilulilu.ro/petreradu1/f875278d8e2cc8 Ce parere aveti :X?

9 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Imi placelove strucklove strucklove struck

Stefan
| Stefan a răspuns:

Foarte placut, iubesc muzica, dansul, soarele, vantul cald si roua diminetii. Stau in loc si privesc revarsarea oamenilor in vartejul vietii cotidiene, oare ce se intampla in sufletele lor, ce bucurii si tristeti îi asteapta.

| thehope a răspuns:

E superba... o ascult oricand cu cea mai mare placere in orice zi... dar eu am in forma fara versuri http://www.youtube.com/watch?v=NYeoYFj_kO8 "la musica de los dioses-enya"

| matchpoint a răspuns:

Salut,
omul ata are un suflet mare. Mareu caut pe trilulilu selectiile lui. E senzational. Pa

| Orannginna a răspuns:

Ah... day dreaming
Imi place, mersi, mi'ai inseninat ziua love struck

| miauu a răspuns:

Pur si simplu te transpune intr-o alta lume...foarte frumoasa piesa!

| Gise explică:

Ma bucur ca va place :X

| digitalboy a răspuns:

Absolut superba asa ceva mai rar se mai fabrica la noi in tara. Bestiala multumesc chiar aveam chef sa ascult astfel de melodie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa melodie, dar mi se pare ceva cunoscut la ea....cam asa suna si Jang Yoon Jung-Promise.