| Ciprian Ionut a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=zCf8NWJ8kzA. Ce ar fi lumea fara Romania? Va rog mult incercati sa fiti respectuosi si nu veniti cu raspunsuri care mai de care mai aiurea... aratati cei 7 ani de acasa

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De unde cei 7 ani de acasa? Ceri prea multwinking
Lumea fara Romania ar fi mai saraca, ar fi mai putine locuri de admirat unde maretia naturii se imbina cu linistea de mormant, unde marii scluptorii au facut adevarate opere de arta unice in lume.Nicio tara din lume nu are structura fizico-geografica a Romaniei. Iar despre istoria romanilor si tot ce au facut stramosii nostri pentru ca tara sa arate azi asa nu are sens sa deschid subiectul.
Pentru cine sa vorbesti? Nimeni nu mai apreciaza valorile astea.
Pe cartile de istorie sunt desenate inimioare cu I love Cristiraised eyebrows

| vilmaristul a răspuns:

Pai crezi ca ar mai fi?
suntem aici atat de demult, incat ne confundam cu istoria omenirii:
am fost si antici, si ev mediu, si capitalism, si comunism, am fost suntem si vom fi atat cat va fi viata pe pamant, si vom disparea odata cu el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O lume in care un un stat s-ar mari, iar celalat ar dispareawinkingwinking.