| Meme10Meme a întrebat:

Https://vm.tiktok.com/ZMeGB6Kdt/

Ce părere aveți despre acest paradox?
Fundă!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cel care a fost primul e genial.happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea tiktok-urilor sunt făcute pentru a se scoate în evidență, a deveni cunoscut, sau pur și simplu să facă ceva. Acest videoclip intră în categoria asta. Ea într-un fel te obligă să spui că îți place de ea. Sunt destule fete mândre de așa ceva

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

Nu asta era ideea. Ideea este ca e un paradox.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Meme10Meme):

Da este, mi-e m-i se pare că este gândit bine indiferent pentru motiv. Eu nu cred că aș fi putut să mă gândesc la ideea asta.

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

Bine,ea o preluat acest lucru de la altul.

| KsfNksf a răspuns:

Nu mă lasă să intru! Ziceți-mi și mie, vă rog monșer, care este paradoxul, să nu mor prost. laughing

| Meme10Meme explică (pentru KsfNksf):

Paradoxul:
Ai voie sa zici doar odata nu, și doar odată da.
Îți place de mine? Nu.
Ma minți? Da.