| anonim_4396 a întrebat:

Https://youtu.be/xJmHth_Z-m0

Ce părere aveți?

Cunoașteți ceva asemănător (de la dansator, la stil de dans ...la coregrafie )?

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Faini tipii, îmi plac. Dar vezi oleaca dansul asta în studio, ce zici?
https://youtu.be/bPM7uIuB2Gs
Cheers

13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

I-ai vazut pe cei de la 1 MILLION? :D
https://www.youtube.com/c/1MILLIONDanceStudioofficial

| relian a răspuns:

laughing aia cred ca acu sau dat jos din pamieri sau din bambusi laughing daca si ala mai este dans, neam dat in prapastie de tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Da,îmi plac! big grin

Am mai 'interacționat'cu ei în trecut.
Sunt subscriber la canalul lor de YouTube.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FreddieM):

Nu doar că am văzut coregrafia, dar am incercat să o învăț și eu.

Aș avea nevoie ca măcar unul dintre ei să-mi fie 'profesor' big grin ))

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru relian):

Dar dacă erau niște tipe, tot același lucru spuneai? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru relian):

Să nu-mi spui, că folosești drept metodă de entertainment mersul la operă? laughing)

| relian a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu merg la opera, dar sa stii ca decat sai vad pe astia opera ar fi ceva parfum laughing
Stai sa mai intreb un amic,, sa-i arat sa vaz ce spune.

laughing gata am intrebat, a zis ca e beton, zice din ce triburi de pe amazon ori fi aia laughing

Sincer acu dupa ce ma uitai mai mult, cred ca ma duc la opera laughing

| relian a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca erau niste tipe si se zbantuiau asa total aiurea,parca ar fi niste resturi de la o nava spatiala explodata,resturi care se imprastie asa aiurea prin spatiu,cam ala e dansul astora laughing

Deci de erau tipe si dansau tot in halu ala nu stiu, banui ca si ele s-ar fi ascuns de capodopera asta.

Pai ala nu-i dans, aia este asa cum sa zic ceva zgomot la care aia se miscau care cum apuca laughing fara nici o noima, fara nici un ritm, fara nici absolut nici o urma de coregrafie, adica dansul ala de se poate nimi dans este catastrofal laughing dupa mine ar trebuie premiat ca cel mai naspa dans din univers nu din galaxie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru relian):

Părerea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru relian):

Dar, vezi aici, poate îți schimbi părerea :

https://youtu.be/lvuxG2v8HYs

| relian a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing ma dore capu de la atat zgomot, asa merge odata la luna cred, dar asiaticii nu-s talentati la dansuri, iar astea ce danseaza moacele alea si muzica e de negrii.
Dar e diferenta sa vezi ceva colorati sau albi dansand, asiaticii se screm si ei, dar nu au talent la asa ceva.Bine asta e parerea mea, dar nu se compara cum canta negrii cum danseaza si ce imita musculitele astea asiatice laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur sa aud asta ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

E de fapt un like ( votul, mă refer )