| anonim_4396 a întrebat:

Https://youtu.be/xJmHth_Z-m0

Ce părere aveți?

Cunoașteți ceva asemănător (de la dansator, la stil de dans ...la coregrafie )?

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Faini tipii, îmi plac. Dar vezi oleaca dansul asta în studio, ce zici?
https://youtu.be/bPM7uIuB2Gs
Cheers

| anonim_4396 explică (pentru FreddieM):

Nu doar că am văzut coregrafia, dar am incercat să o învăț și eu.

Aș avea nevoie ca măcar unul dintre ei să-mi fie 'profesor' big grin ))

13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

I-ai vazut pe cei de la 1 MILLION? :D
https://www.youtube.com/c/1MILLIONDanceStudioofficial

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Da,îmi plac! big grin

Am mai 'interacționat'cu ei în trecut.
Sunt subscriber la canalul lor de YouTube.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur sa aud asta ^_^

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

E de fapt un like ( votul, mă refer )

| relian a răspuns:

laughing aia cred ca acu sau dat jos din pamieri sau din bambusi laughing daca si ala mai este dans, neam dat in prapastie de tot

| anonim_4396 explică (pentru relian):

Dar dacă erau niște tipe, tot același lucru spuneai? laughing

| anonim_4396 explică (pentru relian):

Să nu-mi spui, că folosești drept metodă de entertainment mersul la operă? laughing)

| relian a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu merg la opera, dar sa stii ca decat sai vad pe astia opera ar fi ceva parfum laughing
Stai sa mai intreb un amic,, sa-i arat sa vaz ce spune.

laughing gata am intrebat, a zis ca e beton, zice din ce triburi de pe amazon ori fi aia laughing

Sincer acu dupa ce ma uitai mai mult, cred ca ma duc la opera laughing

| relian a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca erau niste tipe si se zbantuiau asa total aiurea,parca ar fi niste resturi de la o nava spatiala explodata,resturi care se imprastie asa aiurea prin spatiu,cam ala e dansul astora laughing

Deci de erau tipe si dansau tot in halu ala nu stiu, banui ca si ele s-ar fi ascuns de capodopera asta.

Pai ala nu-i dans, aia este asa cum sa zic ceva zgomot la care aia se miscau care cum apuca laughing fara nici o noima, fara nici un ritm, fara nici absolut nici o urma de coregrafie, adica dansul ala de se poate nimi dans este catastrofal laughing dupa mine ar trebuie premiat ca cel mai naspa dans din univers nu din galaxie laughing

| anonim_4396 explică (pentru relian):

Părerea ta.

| anonim_4396 explică (pentru relian):

Dar, vezi aici, poate îți schimbi părerea :

https://youtu.be/lvuxG2v8HYs

| relian a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing ma dore capu de la atat zgomot, asa merge odata la luna cred, dar asiaticii nu-s talentati la dansuri, iar astea ce danseaza moacele alea si muzica e de negrii.
Dar e diferenta sa vezi ceva colorati sau albi dansand, asiaticii se screm si ei, dar nu au talent la asa ceva.Bine asta e parerea mea, dar nu se compara cum canta negrii cum danseaza si ce imita musculitele astea asiatice laughing