| Ajutorrrrrrrr a întrebat:

Idei de brand de lumânări parfumate unice?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pai daca vrei sa fie ceva unic si sa fie brandul tau, nu ti se pare logic ca TU trebuie sa te gandesti la definirea brandului? Gandeste-te la ce ofera o lumanare parfumata, la ce te duce cu gandul si ce vrei sa exprimi prin brand.

| sierra1 a răspuns:

Ce mai contează brandul că ș-așa le dai foc dar vezi ce e aici

https://www.myricandles.ro/lumanari-decorative-parfumate

| Hammurabi a răspuns:

Dacă vrei un brand unic, îi întrebi pe alții?
E ca și când ai vrea să te însori/măriți și îi întrebi pe alții cu cine... laughing

| Sunshine123 a răspuns:

Ce spui de Lumiere? E numele personajului din Frumoasa și Bestia, cel care era transformat într-o lumânare, numele său e franțuzesc deci denotă finețea, plus că poți folosi personajul când îți vei face publicitate brand-ului.

| Ciprian92c a răspuns:

Uite aici cateva idei de lumanari parfumate

https://www.ainevoie.ro/......0-produse/