| sasha a întrebat:

Ii stiti pe razvan si dani, mno in fine ei sunt imbracati de unu (stilist cred) are si un site cu pantaloni tur lasat, l-am gasit mai de mult dar acum nu il mai gasesc sad ma puteti ajuta? site-ul poarta numele stilistului, eu cautam "blugi club" pe google si am dat peste o intrebare (cauti haine de club?) am dat clik pe ea si chici ce plin de blugi cu turu lasat si sa mor nu alta ca nu il mai gasesc. stiti acel site?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.stefanmusca.ro

6 răspunsuri:
| L a răspuns:

Il cheama Stefan Musca :http://www.nff.ro/ aici gasesti ce vrei;))

| MisterKat a răspuns:

Da, site-ul este: www.nff.ro
Am intrat si eu pe site si am iesit repede, are niste preturi la haine acest domn designer(Stefan Musca)... uriase (ma rog. pentru Romania si pentru cei care muncesc pe bani cinstit-parintii mei, adica niste fraieri, deoarece daca vrei sa ai bani nu trebuie sa muncesti cinstit, putini sunt cei care au bani si muncesc cinstit.deci).
Oricum, hainele sunt frumoase sa stii, daca ai bani si iti permiti e ok.
Vezi ca si la Kenvelo fac reduceri, de exemplu poti sa iti cumperi o pereche de blugi la 89 de lei.
O seara buna!

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Prietene il stiu pe Razvan Daniel, eu sunt ala fara vrajeala, iti arat buletinu, dar sa mor inghesuit la pomana daca nu o sa-ti stea nasol cu blugi dinaia.

| gloria a răspuns:

Stefan Musca insa dar nu are pe site ce poarte baietii de la neatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.nfff.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stefan musca incearca si tu