| AntoniaMry a întrebat:

Imi compuneti va rog frumos si mie o poezie? ( va rog asta deoarece nu sunt prea buna la compus poezii). Sa fie frumoasa, sa aiba inteles si...sa fie de DRAGOSTEEE. Multumesc ( anticipat). Va Puuuuuup. :Xlove struck:X

Răspuns Câştigător
| WaxX a răspuns:

Fii atenta aici...Asa cum soarele apune,dupa muntii cei stancosi,asa viata mea apune, dupa ochii tai frumosi, o lebada pluteste, pe malurile marii, o inima ma roaga sa nu te dau uitarii..si asta e tare:marea e o barca, omul un pilot, cine nu iubeste, e un idiot! Funda?

1 răspuns:
| TeoPT a răspuns:

Daca vrei sa faci cuiva o dedicatie, te chinui si o sa-ti iasa. Nu intrebi pe TPU.