| Tsunade99 a întrebat:

Imi dati niste exemple de nume pseudonime mai interesante/amuzante?

2 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Sortir,the_best_FraG,Stan Marsh, T! mmy, Quattro, STRELOK, Serial killer

Y2J

YAMAHA

Loxnes, creat! ve, Father,[[drunk]], @RTEMK@, -_cD и Ne DvD меNя_-, BOND 007, Mr. Zadrot, TauRus, easy frag, [N@GR@NI], CuCe4Ka, coco?, Pro100i, ~B@ND! T~, 6yM_6yM, *Inkognito*, BONGO, -=SmILe=-, Iguana, 3aHo3a, AkuAHyc, *P@nT@P, [[policeman]], +Alucard+, ANTILOL, Dark, -=Neytron=-, >>Kolyan

| FluffyPuffy a răspuns:

Belinda,Lynda,Bebyta,Byuta,Duffy,DjPufoaica,Elisabeta,Mirabella,Bella,Myruna,Daria,Creola,Sindy,Silvana,Larisa,...cam atatea stiu acumbig grin:happy