| CraZyKid`SiSi a întrebat:

Imi dati niste siteuri cu " cum va arata pamantul in viitor"...si ceva siteuri cu informatii tot pe aceeasi tema? multzam`

3 răspunsuri:
| Nişka a răspuns:

Iti spun eu cum va arata Pamantul, sau gandeste'te si tu ca, daca vom contribui la" apararea","salvarea" lui cum "contribuim " in momentul de fata, in aproximativ 27 de ani planeta noastra va ramane fara oxigen.
Deci mai este nevoie de site-uri pentru a constientiza caci viitorul ne este pus in pericol chiar de noi insine? Tu ce crezi?

| iuli4ca98 a răspuns:

Ai noroc ca am gasit ceva pentru tine. intra pe www.revistamagazin.ro/content/view/6395/21/