| marina347 a întrebat:

Imi dati si mie ceva site-uri de coafuri simple? eu am cautta si toate is de coafor... Funda :X

3 răspunsuri:
| KidOoNh a răspuns:

Www.coafuri-noi.com aici ai tot felul de coafuri funda:D

| TheDevilIsHere a răspuns:

Pai de`aia is site`uri.ca sa iti arate freze originale, greu de facutlaughinglaughing

eu zic sa incerci in fata oglinzii coafuri pkre le iei thu d p un site din imaginatziebig grin

| Andr33a_7806 a răspuns:

Mie imi plac mult coafurile acestei fete. Sunt simple de facut si rapide.
http://www.youtube.com/user/bubzbeauty?blend=1&ob=4#p/a/u/2/r_2E1jg06_0