| any_1555 a întrebat:

Imi dati si mie niste descrieri pentru pozele de pe hi5? plsss:*pentru cele mai multe si frumoase

Răspuns Câştigător
| lololooo a răspuns:

Iti aduci aminthe de acel moment.O poveste simpla cu happy-end sigh

Ăla te iubeşte şi nu vrea părerile nimănui.Tu proastă ce eşti te fuţi pe sentimentele lui.:-x

Sapca`n cap, Tigara`n gură, Sunt smechera, Mă doare`n ****`

Şi ce daCã te-am pierDut?

Iti spui mereu ca n-ai nevoie de ea, E doar inca o zi proasta din viata ta. Cauti pierdut in campul plin de flori Si nu o gasesti printre atatea culori

---> [Iar cand se intampla sa imi fie rau Esti langa mine cu tot sufletul tau Imi dai curaj, m-ajuti sa reusesc Si uite de-asta te iubesc]

---> ?Il facea sa rada in cel mai trist moment, L-a facut sa prinda viata cand privea absent Si astfel el i-a jurat ca nimeni nu-i va face rau Chipul ei era ca o icoana inramata in sufletul sau` !

Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare.

->Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea...Daca e a lui Nu poate fi si a ta!;X

->Poate daca eram indiferenta Raul se schimba si eu deveneam ABSENTA Insa imi place sa plec si sa vin...Atunci cand te astepti mai putin!:X

->Vei fii mereu o amintire frumoasa pe care seara de seara o sa mi-o amintesc…un gand care va ramane in mintea mea si in sufletul meu o viata intreaga:X

->Dak inima ta ai dat'o alcuiva nu as putea suporta dar orikum te-as ierta ,ma prefak ca nu vad numai sa nu te pierd ,as accepta orike numai din dragoste.

->Te-as fi iertat ,acum ce folos ,te-as fi iertat dar nu mai are rost, te-as fi iertat numai din dragoste dar nu mai am in tine incredere.

Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...

Dak taci...lumea te va lua de fraiera . iar daca le zici pe fata vor spune ca esti figuranta si ca te`ai schimbat .

->Nu conteaza gura lumii Doar pe El il iubesc.indiferent cum ar fi...

->Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singura

->Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes []

->Nu sunt deloc fitzoasa` As putea spune copilaroasa` cu felul meu de a fi` Cat te iubesc nici nu vei sti ` !

Ai fost odata tot lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !

Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

? mmDa Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !

Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede !

Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !

Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine

* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori!Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu , iti place ca e cuminte...Tu nu prea o minti pe ea...Dar ea mereu te minte ! *

* Nu stiu ce se intampla , sunt departe de realitate!Cand nu esti cu mine ...O zis pare o eternitate ! *

* Au fost zile si nopti ,Au fost tigari si sticle!Au fost zambete, Si lacrimi,Si diverse tentative !:-> *

• Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?!Asta` i dOar parerea ta ! *

* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine . ! *

* Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

* Tu esti vinovat , Pentru tOt ce s-a intamplat ! *

* Fii mai atent la ceea ce iti vOi spune! De restu` nu ma intereseaza ,da`o`n *** de lume ! *

* Ea ,poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe *

* Ea este pentru unu` ! Nu o pot avea doi .Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. *

* Mai gandeste-te o data Cum ar fi inima ta ,Atunci cand nu mai e ea ?! *

* Priveste in jur ca sa pOti vedea adevaraTa dragOste a ta ! ;x *

* Te ador mereu ,pe cuvantu` meu *

* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *

* Iubeste-ma fara nici un regret,PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. *

* Suntetszi dOar cristale false ,Care cand le ating se sparg !GelOzie si inVidie ,Este tot ce avetszi in cap ! *

Pune-te in genunchi ,Si reprezinta-te!Acum ridica-te,Sterge-te la bot sHi prezinta-te. *

Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu,dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp . !

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta smug"

Fara lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,Da tu,cea care te uiti la mine ,Sunt mult mai buna si mult mai frumoasa ca tine !

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa !

Dar n`are sens ... Si ies din cadrul tau sa`ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el.fetita lui e cea mai importanta!love struck

Respectul ee ceeaa ` ce primesti pentru ce faci` . winking tu ma respecti pe mne happy. si eu din respect ma pisJ ` pe tinee . ;x

Eu` am pus in joc toata iubirea mea ` plOua incet si incep sa simt ce va urma ` happyca mine sunt putsine dar ca tine is tOtSiii` ; )

Baby,ea nu te vrea pentru ca o iubesti ea te vrea pentru ca, ii soptesi "iti fac palat la bucuresti cnd o sa mai cresti"

Am fOst Candva Langa tine, N-ai stiut Sa apreciezi , Bine! .●

● Ai uitat cand imi spuneai ,Ca dOar pe mine ma ai ?

●. Fata ce frumOasa esti si cand plangi si cand zambesti .●

● .Cand O so` pierzi .O sa vezi ca ti`e greu fara ea... Chiar daca acum nu crezi oh go on !

Ai stilul tau de`a amagii, numai dintr`o privire,esti exact cum trebuie sa fii, asa cum iti convine!

#Nimeni nu ar putea sa imi ia dragostea ta !

#Tu stii doar sa reprosezi dar greselile tale nu le vezi

║`☺`Da¢ă ai ηevσie de мiηe` . ηu`s ai¢i` ! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a` `♥Că pσ†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtø®c αutøмat!`

Poathe am aere`n cap.Astha` e problema mea`:d.Nu potsi sa ma suportsi?Astha e problema` tha winking.Nu ma` cunosti?Nu comenta`winking.Ai grija` de viatsa tha .Nu te baga`n a meahappy .

• E doar o fatã, n-are nimic special . Are zile în care aratã ca naiba si zile în care aratã extraordinar !

• Nu înceta niciodatã sã zâmbesti . pentru cã nu se stie cine se poate ìndrãgosti de zâmbetul tãu batting eyelashes .

• Tot ce poti sã faci acum e sã pierzi, dacã tu nu sti când e timpul sã spui clar "da" sau "nu" .

• Dimineatsa parcã nu mai e asa de varã . Mã trezesc si-mi pun zâmbetu` de toamnã.

• Nu mai lãsa un zâmbet fals sã te-mbrace !

• Si plouã din ochii tãi, dar totusi e uscat obrazul tãu, cã ti-e prea fricã sã schimbi ceva, cã dacã iese rãu ?!

• N-am averi ! Dar am prieteni care sã-mi spunã : Te pup, ai grijã de tine . Noapte bunã.

• Da` îmi plac momentele alea în care iei foc cã nu vreau sã-mi dezvãlui sentimentele ! love struck

• Nu sunt perfectã. Am extrem de multe defecte . Dar nu am obligat pe nimeni sã mã accepte.

• Îmi place parfumul tãu, îmi place cum te îmbraci, îmi place când râzi, când plângi, când taci.

• Îmi place, chiar dacã nu mai gãsesc unele cuvinte . Îmi place cum spui tu asa " sã fi cuminte ! " :X

• Aici unde sunt acum, unii mã vorbesc . Nu stiu sigur dacã sã îi ignor sau sã îi pleznesc.

• Si totushi` . Dupã tot ce ai fãcut, mai ai si tupeu` sã-mi ceri sã te iert ? raised eyebrows

• Tu comentezi de altsii, dar uitã-te la tine ! Ea stie sã tsinã un smecher, tu deabea te tii sã nu faci pe tine .

• Cad pradã fictsiunii unui vis neîmplinit !

• Îtsi spun si tsie ce mereu îmi spun si mie : Nu e tocmai totul perfect, dar o sã fie.

• Orice lucru bun ìn viatsã e ilegal, imoral sau îngrashã . oh go on .

• Toate trec, asa se spune . Dar nimic nu trece fãrã sã lase urme .

• Nu trebuie sa întoarcem pagina întotdeauna. Uneori, trebuie sa o rupem !
• Ai ridicat din prima cu tupeu cortina ce acoperea teatrul viselor din sufletu` meu.

Ai vrea sa fi` ca mne`happy sa faci tot ce`tsi doresti`love struck crezi ca nu observ cum ma privesti`smug oare mai crezi in povesti`batting eyelashes"

Oricine are dreptu` de a fi prost...dar unii abuzeaza de acest privilegiu laughingPACAT sad`!

O fata buna`batting eyelashes poate sa devina repede rea`smug asa ca date`n colo`happy si nu te mai baga`n viatsa mea`love struck

Avem povestea speciala din viata asta banala, gramu de suspans necesar pentru a iesi din impas !

Mi-a zis odata mami o vorba desteapta: "printeso,nu alerga dupa caleasca care nu te-asteapta";x

Sunt genu' de fatã ipocritã...genu' care stie sa minta cã'i fericitã!

Niciodata nu vei mai putea intoarce timpul, nu-mi vei vedea chipul, nu vei intelege de ce m-ai pierdut, cand tu , de fapt, nu m-ai avut.

Desi tu Nu poti plati pe nimeni sa simta regretele in locul tau, joaca-ti rolul tau,fa-ti regulile tale si jocul tau !"

Deoarece ai ochii deschisi crezi ca vezi?

Eu nu`s tren sa merg pe sine ,puse de un nu stiu cine! ;]

Aceeasi ea Aceeasi amintire. Mereu impreuna la greu si la bine > <

• Nu visam mashini luxoase • Nici castele din povesti • Trezeste`te baiete • Q astea nu ne cuceresti ! •"

Dragostea inseamna diferenta dintre el si ea, dintre ceea ce auzi si ceea ce simti

Dacă vei sta pe gânduri şi te vei întreba, de ce trăieşti un tainic glas îţi va răspunde: să lupţi, să speri şi să iubeşti

Nu mai bea nu mai fuma nu-njura nu riposta, nu mai da din cap atunci când se-aude muzica

O fata care n`o sa te tradeze . O fata care atunci cand iti e rau starea aia sa ti`O fenteze . O fata care e mereu langa tine . O fata a carei privire iti va face bine

Pur is simplu's originala doar ca originalitatea mea te depaseste;x

Asa e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu` :X

• oricât atsi încerca . voi nu sunteti ca mine ! batting eyelashes eu sunt mai bunã ca voi, si asa o stitsi bine winking

• ce ziceti voi ? stiti bine cã nu-mi pasã . voi sunteti multe, eu sunt doar una, dar la toate vã dau clasã ! :X

• Priviti...admirati...eventual salivati! Dar va rog, NU DERANJATI !

• îtsi dai prea multă importantsă , când , defapt , esti doar o zdreamtsă ! « :d

• nu o să mă supăr pe tine . n-am de ce. că s-asa esti mai urâtă ca mine laughing

• fetele cumintsi ca mine scuipa ` . fetele rele ca voi , inghit smug

• diferentsa dintre mine si tine ? eu n-am sange de tarfa-n vine !

• geloaselor , fitoaselor . prea putin imi pasa ! :O vorbiti-ma cat vreti , barfele voastre imi dau importantsa !

Exista zile in care a trai nu are sens. Traiesc doar pentru acele zile in care viata inseamna vis de neuitat.

Eu am crezut in tine tu ai facut tot ce ai vrut si poate ai tinut la mine dar sa-mi arati nu ai stiut.

Pana cand sa te`ntrebi...pana cand sa`nduri pana cand sa tragi,sa bei,sa furi,Pana cand sa te trezesti dimineata si sa`ncepi sa-i injuri?

Dacă n-ai văzut încă o femeie care iubeşte, atunci n-ai văzut niciodată o femeie frumoasă.

2 răspunsuri:
| Semndeintrebare a răspuns:

Dragutz/draguta
Frumyx:*
fff frumlove struck
ce fain/faina esti:*
esti dulce ca mierealove struck
uitate la tine ce frumy esti:*
fundita?smug

| any_1555 explică:

Imi place dar vreau ceva gen statusuri:X