| Mariaflorea1234 a întrebat:

Îmi mai țineți minte mătușa despre care spuneam ca e lesbiană? Ei bine este o nenorocita infecta, tocmai ce mi-am dat seama de curând, toată ziua bârfește oamenii. La început a fost ok însă acum nu o mai suport, ma jur…. Întrebarea roșie: Cum fac sa para ca nu ma interesează despre alți oameni? M-am saturat de ea, e o nenorocită la propriu…. Mătușa=Șarpe
Pana și copiii ei, sânge din sângele ei, practic e o …. N-am cuvinte, HELP ME.
Dau funda celui mai bun răspuns, vreau sa scap de ea, fără să-i spun în fața ce am de zis.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"acum 4 ore | Mariaflorea1234 a întrebat:
Îmi mai țineți minte Mătușa despre care spuneam ca e Lesbiană, Ei bine este o nenorocita infecta, tocmai ce mi-am dat seama de curând toată ziua bârfește despre oameni la început a fost ok însă acum nu o mai suport ma jur…. Întrebarea roșie: Cum fac sa para ca nu ma interesează despre alți oameni? M-am saturat de ea e o nenorocită la propiu…. Mătușa=Șarpe Pana și copiii ei, Sânge din sângele ei, practic e o …. N-am cuvinte, HELP ME"

Si tu cu ce esti mai buna?
Cu nimic, dupa cum vorbesti de urat de matusa-ta.
Ce va mai place unora sa barfiti si sa injurati pe altii, cand voi insiva nu sunteti mai brezi.
Vezi-ti de viata ta femeie si lasa-i pe altii in pace, ca NU este treaba ta sa comentezi aiurea viata altora, putand sa ai probleme serioase cu Politia, daca continui sa o jignesti si discreditezi pe matusa-ta online sau in public.

| Mariaflorea1234 explică (pentru Violleta2022):

Nu am jignit-o pur și simplu am spus doar ce fel de persoana este, toată lumea bârfește in ziua de azi e oarecum ok însă ea are treaba cu toată lumea efectiv, eu cel puțin dacă am ceva de zis omului ai spun in fata pentru ca așa sunt, doar ca aici vorbim de ea dacă i-as fi spus ei ce am spus eu aici pe aceasta platforma a doua zi as fi auzit o grămada de chesti despre mine, pentru ca sunt o gura Sparta care nu poate tine un amărât de secret laughing Și da știe o grămada de chestii despre mine deci nu am avut alta opțiune decât sa ma descarc oarecum aici?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mariaflorea1234):

Se numeste JIGNIT, cand vorbesti de urat pe cineva, cum ai facut tu chiar si aici, online.
Vezi-ti paiul din ochi si lasa-i pe altii in pace, ca nu este treaba ta sa judeci sau sa barfesti pe nimeni.

| Mariaflorea1234 explică (pentru Violleta2022):

Așa nu am jignit-o am înjurat-o la nervi ca orice om normal, după care am spus și eu ce fel de persoana este atâta tot

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mariaflorea1234):

Mai fata, nu este normal nici sa injuri pe cineva cu atat mai mult sa jignesti. Daca nu inveti sa respecti oamenii, in special familia, vezi ca ti se intaorce karma si te loveste cand nici nu te astepti, ca rabda omul obraznicia dar cand incepi sa o barfesti peste tot, discredintand-o, femeia te poate actiona in judecata si atunci nu-ti va fi bine.

| Mariaflorea1234 explică (pentru Violleta2022):

Mda nu am spus nimănui asta despre ea decât pe aceasta platforma, e Mătușa mea cum sa ai scot vorbe

| dullcat a răspuns:

Mi-am pierdut timpul sa iti scriu un raspuns serios la alta intrebare, ca acum sa vad asta. laughing Lovely...Nici macar nu traiesti cu matusa.Mai mult de atat, din ce scrie aici, nu este nicio diferenta intre tine si ea.

https://media.tenor.com/KHu0RQ8IWI4AAAAC/troll-detected-troll.gif

| Mariaflorea1234 explică (pentru dullcat):

Nu trăiesc cu ea, ne avem ca prietenele, însă ca prietenele alea care nu își spun totul, de aceea m-am gândit ca e lezbi

| Celdrept a răspuns:

Comite crimă perfectahee hee