| Ripqer a întrebat:

Sa oprim A. C. T. A! aceasta corporatie infecta si nenorocita care isi bate joc de noi

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Exactly!batting eyelashes
Ce prost s-a mai trezit să facă şi dementa asta de Acta? angry

| SVD a răspuns:

Da! Semnati petitia online http://www.avaaz.org/en/eu_save_the_internet/ impotriva ACTA!

| Ripqer explică (pentru SVD):

Am semnat de la 9 dimineata

| TheBloodyRoses a răspuns:

Am semnat petita de peste 10 orihee hee. Jos cu prostia asta pe nume ACTA. Adica pe bune acum! Ce *** s`a trezit sa faca legea asta tampita? Sper sa-l fu*a Lucifer in Iad. * Scuze pentru limbaj, cand vine vorba de ACTA nu prea sunt draguta happy *