| GRXBike a întrebat:

Imi puteti spune (va rog frumos) cele mai faine nume pentru biciclete sau un link catre un site cu nume de biciete? Stiu ca suna ciudat, dar toti prieteni mei au cate un nume pentru bicicleta lor si as vrea si eu unul!
P.S. Am un GRX9 si as vrea sa se potriveasca numele cu bicicleta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai trebuie sa ii stabilesti genul. laughing
Un prieten (baiat) i-a pus ca nume bicicletei sale "Margareta". Gandeste-te la un nume care iti vine in minte cand te uiti la ea.