| AlexDorinel a întrebat:

Imi vor influenta viitorul alegerile din Sua si cele de pe 6 decembrie parlamentare?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cele parlamentare in mod direct din prima lor zi de mandat chiar.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. ți-l vor influența, dar indirect, prin deciziile pe care le vor lua conducătorii lumii și conducătorii țării.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Viitorul ti l-a influentat si fluturele care zbura in cealalata parte a lumii, mai mult decat ai crede. Asta cu alegerile este apa de ploaie.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nici n-ai idee...